Grafika

Mēs izstrādājam dažādu tipu, formātu, vizuāli telpisko priekšstatu grafiskos materiālus. Tie ir rastra un vektoru grafikas objekti, statiskie un animētie attēli, divu dimensiju (2D) un trīs dimensiju (3D) web lapas elementi. Datorgrafikai ir svarīgāka nozīme interneta lapu dizaina izstrādē, turklāt tai ir liela patstāvīga loma, piemērām foto un video materiālu apstrādē, logotipu un vizītkaršu dizaina izstrādē un tml. Mūsdienās datorgrafika ļauj efektīvāk pastāstīt cilvēkiem par savu darbu, sasniegumiem, par Jūsu firmu, tās produktiem vai pakalpojumiem ērtā un viegli saprotamā formā.

Viena no visplašāk izmantojamām datorgrafikas jomām ir baneru izstrāde. Baneru reklāma arvien populārāka un tas ir efektīvākais veids kā piesaistīt jaunus klientus un virzīt savas preces un pakalpojumus. Turklāt baneru reklāma ir visplašākais reklāmas veids internetā. Šāda reklāma palielinā apmeklējumu skaitu, veido firmas un tirdzniecības markas pozitīvo tēlu, stimulē preču un pakalpojumu pārdošanas procesu. Mēs veidojam statiskos un animētos banerus telpiskajā un plakanajā variantā gif un flash formātā.

Svarīgs web lapu noformējuma elements ir datoranimācija. Tā iekļauj sevī animēti slaidšovi, animētās foto galerijas, ka arī animēti reklāmas rullīši divu dimensiju (2D) un trīs dimensiju (3D) formātā. Animācijas izveide ir pārbaudīts veids mājas lapas apmeklējumu skaita palielināšanai un tās ekonomiskās efektivitātes rādītāju pieaugumam.

Ņemot vērā, ka web dizaina izstrāde paredz oriģinālo fotogrāfiju un videoierakstu plašu izmantošanu, mēs piedāvājam foto un video uzņemšanas pakalpojumus. Mēs arī veicam fotogrāfiju restaurāciju un atjaunošanu, foto un video montāžu, foto un video materiālu pārveidošanu digitālā formātā, foto un video materiālu nodrošināšanu ar skaņas pavadījumu, titriem un dažādiem vizuāliem efektiem.

Grafikas izstrāde

grafikas izveide, grafikas izstrāde, pasūtīt grafiku, krafikas pasūtījums, dizaina izveide, dizaina izstrāde, banera izveide, banera izstrāde, animācijas izveide, animācijas izstrāde, galerijas izveide, galerijas izstrāde, reklāmas poligrāfija, tīmekļa vietnes virzīšana, SEO, firmas stila izstrāde, web dizains, web-dizains" 

3D flash foto galeriju piemēri

Kā piemēri, zemāk ir parādīti animētās foto galerijas paraugi. Nospiežot kreiso peles pogu, turot to nospiestu un virzot kursoru augšup lejup, pa kreisi un pa labi, var likt attēlam rotēt un tādējādi aplūkot galeriju no visām pusēm, ievietotā 3D galerija tiek apskatīta visās dimensijās. Lai redzētu katru fotoattēlu pilnā lielumā, noklikšķiniet uz tā. Fotoattēla atkārtota nospiešana atgriež attēlu sākuma stāvoklī.

Piemērs Nr.1

Piemērs Nr.2

Piemērs Nr.3

Piemērs Nr.4

Piemērs Nr.5

Piemērs Nr.6

Piemērs Nr.7

Piemērs Nr.8


Gribat uzdot jautājumu?


Lūdzu, aizpildiet formu, kas atrodas zemāk, un mūsu specialisti ar Jums sazināsies tuvākājā laikā.


Ievadiet Jūsu vārdu:*


Ievadiet savu e-pasta adresi:*


Ievadiet savu tālruņa numuru:*


Ievadiet ziņojuma tekstu:*