Foto, video

Foto un video uzņemšana tiek izmantota galvenokārt tīmekļa vietnes piepildīšanai ar grafiskajiem materiāliem, taču tai ir patstāvīga nozīme jebkuras lietišķās aktivitātes ietvaros neatkarīgi no darbības jomas un darba apjoma. Katrā atsevišķā gadījumā foto un video uzņemšanas konkrētie uzdevumi var atšķirties, bet galīgais mērķis nemainās – uzlabot savas pozīcijas paaugstināt uzņēmuma konkurētspēju preču un pakalpojumu tirgū.

Foto un video uzņemšanas izmantošana vērsta uz firmas pozitīvā tēla veidošanu potenciālā klienta acīs, uz viņa iepazīšanos ar piedāvājamajām precēm un pakalpojumiem, uz pirkšanas motivācijas veidošanu. Turklāt, tas veicina jaunu klientu, darbinieku un sadarbības partneru piesaisti, kā arī esošās sadarbības pastiprināšanu, stiprina korporatīvo garu, uzlabo zīmola atpazīstamību un pievilcīgumu.

Mēs piedāvājam foto uzņemšanu Jūsu tīmekļa vietnes piepildīšanai ar nepieciešamajām ilustrācijām. Tas var būt foto uzņemšana darba vietā, biroja vai ražošanas telpās, mācību vai darba norises laikā, darbinieku fotogrāfijas. Tas arī var būt darba telpu interjera foto uzņemšana, Jūsu piedāvāto preču vai pakalpojumu paraugu foto uzņemšana.

Mēs piedāvājam video uzņemšanu prezentācijas rullīšu veidošanai. Šādu rullīšu galvenais mērķis ir dot īsu priekšstatu par firmas darbību vai sniegt prezentāciju par atsevišķām precēm vai pakalpojumiem. Prezentācijas rullīšus gan ievieto tīmekļa vietnēs, gan arī tos var demonstrēt citās situācijās: lietišķās pārrunās, prezentācijās, izstādēs un citos publiskajos pasākumos. Rullīši tiek nodrošināti ar skāņu pavadījumu, titriem, dažādiem vizuālajiem efektiem, animāciju.

Mēs pārveidojam fotogrāfijas digitālā formātā un veicam to restaurāciju. Tajā ir iekļauta plaisu, skrambu, traipu un citu bojājumu novēršana, retušēšana, krāsu korekcija, vecu fotogrāfiju kontrasta paaugstināšana. Mēs piedāvājam foto montāžas pakalpojumus: fotogrāfijas fona maiņu, atsevišķu personāžu vai objektu izdalīšana vai dzēšana, attēlu transformācija, foto kolāžu veidošana. Mēs piedāvājam attēlu apstrādi ar tādu vizuālo efektu palīdzību, kuru piemēri ir parādīti zemāk.

Vizuālo efektu un filtru izmantošanas piemēri

Visi šīs galerijas attēli iegūti no vienas un tās pašas fotogrāfijas, izmantojot dažādus vizuālos efektus un filtrus.

Gribat uzdot jautājumu?


Lūdzu, aizpildiet formu, kas atrodas zemāk, un mūsu specialisti ar Jums sazināsies tuvākājā laikā.


Ievadiet Jūsu vārdu:*


Ievadiet savu e-pasta adresi:*


Ievadiet savu tālruņa numuru:*


Ievadiet ziņojuma tekstu:*